بسته بندی, کارتن اسباب کشی, مقالات

بسته بندی لوازم منزل در کرج با بهترین وسایل

مسائلی همچون آسیب دیدن وسایل و اثاثیه در هنگام حمل و نقل و جابجایی یا شکستن آن‌ها از جمله عواملی است که منجر می‌شود ترجیح دهید از یک شرکت اسباب کشی کمک بگیرید. اگر همچنان مطمئن نیستید که چه نوعی از خدمات ارائه شده توسط شرکت‌های باربری برای شما مناسب است، گزینه‌های خود را بر اساس هزینه، زمان، نیروی خدماتی و اینکه کالا و اثاثیه‌تان چقدر برای شما ارزشمند هستند، اولویت بندی کنید.
طبیعتا در این زمان هر چقدر که کالاها از ارزش بیشتری برخوردار باشند، بیشتر به فکر استفاده از خدمات شرکت‌های بسته بندی لوازم منزل خواهید افتاد. به کارگیری انواع روش‌های بسته بندی وسایل منزل سخت‌ترین مرحله‌ی اسباب کشی است که باید با دقت زیادی انجام شود. استفاده از کارتن‌های محکم، نوار چسب، پلاستیک‌های حباب‌دار، فوم ضربه‌گیر و غیره برای اسباب کشی موردنیاز هستند.

قدم اول در بسته بندی

بهتر است برای بسته بندی وسایل و جلوگیری از هرج و مرج از وسایل کوچک شروع کنید.
وسایل کوچک موردنیاز برای بسته بندی را جمع آوری و سازماندهی کنید. وسایل شکستنی باید با دقت بیشتری بسته‌بندی شوند تا در حین جابجایی آسیبی نبینند.  حتما روی جعبه‌های وسایل شکستنی، وسایل آشپزخانه، لوازم دکوری و غیره را بنوسید تا هنگامی که وسایل به مقصد رسید سردرگم نشوید. اگر فرصت داشتید می‌توانید وسایل را شسته، خشک و تمیز کنید و سپس بسته بندی را شروع کنید.
اگر کارتن‌‌‌های اسباب کشی و یا کارتن وسایلی مانند، مخلوط کن، چرخ گوشت، همزن برقی، چایی ساز، اسنک ساز و غیره را نگه داشتید، برای بسته بندی از آن‌ها استفاده کنید. برای بسته‌بندی لوازم شکستنی از روزنامه استفاده کنید. سطح زیر جعبه و تمام قسمت‌های آن را از روزنامه پر کنید و وسیله‌ی شکستنی را داخل آن قرار دهید.

به چه تعداد کارتن‌‌‌ برای بسته بندی لوازم منزل نیاز داریم؟

یکی از مهم‌ترین و سخت‌ترین بخش اسباب کشی بسته بندی لوازم منزل است. این قسمت از اسباب کشی استرس و تنش زیادی دارد به ویژه افرادی که بر‌ای اولین بار می‌خواهند اسباب کشی کنند. قطعاً سوالاتی بر‌ای آن‌ها ایجاد‌‌‌ می‌شود، مثلا ابزار مورد نیاز برای بسته بندی وسایل منزل در حین باربری چه لوازمی است؟ کارتن موردنیاز بر‌ای اسباب کشی ‌‌باید چه تعداد باشد؟ چسب بر‌ای بسته بندی وسایل باید چه تعداد تهیه کنیم؟ چه تعداد روزنامه و وکیوم مورد نیاز است و باید خریداری شود؟ و بسیاری سوالات دیگر در این زمینه که ‌معمولاً بر‌ای افرادی که قصد جابجایی دارند پیش خواهد آمد.
در ابتد‌ای امر که هنوز وسایل را جمع آوری نکرده‌‌‌اید، نمی‌‌تو‌ان گفت که چه تعداد کارتن بر‌ای بسته بندی وسایل موردنیاز است. زیرا این بستگی به تعداد وسایل و مساحت خانه‌‌ی شما دارد. ‌معمولاً هر چه ابعاد خانه بزرگ‌تر باشد، وسایل و لوازم بیشتری دارد و‌‌ نمی‌‌تو‌ان به صورت دقیق تعداد کارتن و جعبه بر‌ای بسته بندی را مشخص کرد.
اگر هم بخواهید کارتن به تعداد خیلی زیادی تهیه کنید این کار باعث‌‌‌ می‌شود که هزینه‌‌‌های شما افزایش یابد. تعدادی کارتن بی استفاده باقی بماند و یا در صورتی که کارتن به تعداد کمی تهیه کنید ‌‌باید مجدداً وقت بگذارید و تعدادی دیگری کارتن خریدار کنید و با این کار‌‌ نمی‌‌توانید به خوبی وسایل را بسته بندی کنید. ‌معمولاً افرادی که جابجایی و اسباب کشی را تجربه داشته‌‌‌اند بهتر‌‌‌ می‌دانند که وسایل خود را چطور بسته بندی کنند و تقریباً چه تعداد کارتن بر‌ای بسته بندی نیاز دارند.

سخن نهایی

‌معمولاً بر‌ای بسته بندی وسایل و لوازم منزل به 50 تا 60 کارتن نیاز است که کارتن‌های مستحکم و مقاوم را می‌توانید از شرکت‌ بسته بندی و حمل و نقل جلالی درکرج با قیمت مناسب تهیه کنید. کارتن‌‌‌های حمل بار ساده دو تا سه برابر اندازه کارتن‌‌‌های موزی هستند و از مقاومت و ضخامت بسیار بالایی برخوردار‌‌‌ می‌باشند. از مزیت‌‌‌های استفاده کردن از این کارتن‌ها این است که هنگام جابجایی و اسباب کشی دیگر نگران آسیب رسیدن به وسایل خود نخواهید بود.

پ‌‌‌‌ن: بسته بندی لوازم منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *