تاریخچه بسته بندی

کرج کارتن پس از سال ها کسب تجربه در صنعت بسته بندی به سبب نیازسنجی و در راستای خدمت رسانی بهتر به جامعه ایرانی ، ضمن تولید کارتن های صنعتی ، اقدام به تولید کارتن اسباب کشی و دریافت سفارش کارتن اسباب کشی به جهت رفاه در حمل و نقل شهروندان با استارتاپی به نام کرج کارتن شروع به فعالیت نمود که هدف آن نظم و ترتیب سرعت و دقت در اسباب کشی وسایل منزل میباشد .

با خرید و سفارش کارتن دیگر نگران حمل کالا های خود نباشید . ما یک زیرساخت بسیار قوی و جامع از آخرین ماشین آلات ، اتومبیل های حمل و نقل و همچنبن کارشناسان بسیار با تجربه داریم . کارتن های تولید شده توسط ما بالاترین کیفیت از جمله ضربه گیر بودن ساخته میشود . دستگاه های ما با سطح بالایی از زمان و هزینه بهره وری و قیمت مناسب برای مشتریان کار می کنند . کلیه مشتریان ما رضایت کامل از مجموعه کرج کارتن را دارند .

هم اکنون میتوانید با خرید کارتن اسباب کشی از ما ، در کمترین زمان با توجه به فاصله شما از شرکت سفارشات کارتن های خود را در درب منزل دریافت نمایید . کافیست فرم سفارش کارتن رو از این لینک تکمیل نمایید . سپس منتظر تماس کارشناسان ما باشید .

مجوز و دیگر خدمات ما

استفاده از کارگر بسته بندی

کرج کارتن اولین و تنها مرکز ارائه خدمات بسته بندی لوازم منزل در کرج می باشد. همچنین جهت خرید کارتن اسباب کشی در کرج می توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید. توجه اینکه فروش کارتن اسباب کشی در کرج با توجه به حداقل سفارش تعریف شده صورت می پذیرد.

چنانچه اسباب شکستنی و حساس دارید و قصد اسباب کشی دارید با یک تلفن کارتن مناسب برای این کار را سفارش دهید.

 اگر اسباب شکستنی و حساس دارید دیگر نگران شکسته  شدن آن ها نباشید. کارتن های اثاث کشی با ابعاد و ضخامت مناسب جهت حمل ایمن وسایل و لوازم شما توسط کرج کارتن مهیا شده است.

کرج کارتن

دیگر خدمات کرج کارتن

کارگر باربر

کارگران باربری ما آماده خدمت رسانی به شما دوستان عزیز میباشد. ما به تعداد نیاز کارگران مجرب را به محل اعزام میکنیم.

بسته‌بندی

کارتن‌های تولیدی شرکت کارتن کرج، ضخیم، پنج لایه و سه لایه هستند و به صورت آکبند و نو فروخته می‌شوند. خرید و فروش کارتن دست دوم یا کارتن ضایعاتی انجام نمی‌شود.

کارگرفنی

اسباب کشی با دقت با کارگران حرفه ای انجام می شود. کوچکترین آسیبی به وسایل شما وارد نخواهد شد.

نیسان

نیسان های ما برای حمل اسباب کوچکتر مناسب می باشد.

کامیون

اگر وسایل بزرگ برای حمل دارید نگران نباشید. کامیون های ما آماده خدمترسانی به شما دوستان هستند.

phone

09355071115
02634723156

time-and-date

شنبه- جمعه 10-8:30

place

ارسال به تمام نقاط استان البرز